Tuba dyspersyjna - Czerwona 2l
Tuba do rozsypywania
ma matową powierzchnię w czerwonym kolorze i pojemność 2l. Tuba nadaje się na prochy zwierzęcia o wadze od 35 do 80 kg. Biodegradowalna urna o prostym designie wykonana jest z naturalnych materiałów papierowych. Może być użyta do kontrolowanego rozsypywania prochów zwierzęcia lub do jego pochówku w ziemi, a w suchym wnętrzu może służyć jako trwała urna.
Czym są "Ekologiczne urny" i jakie są ich zalety?
Szacunek i odpowiedzialność za środowisko naturalne to bardzo ważna część naszej działalności. Te urny są w 100% biodegradowalne w ziemi, a jednocześnie bardzo trwałe w suchym środowisku. Jeśli urna zostanie umieszczona poza ziemią, pozostanie nienaruszona. Po zakopaniu w ziemi zaczyna się powoli rozkładać i przekształcać w wodę, dwutlenek węgla i próchnicę. (Rozkład zaczyna się po roku i trwa około 5 lat do całkowitego rozkładu.)
Zalety:
- Przyjazne dla środowiska
- Wykonane ze źródeł odnawialnych
- Trwałe w suchym środowisku
- Szeroka oferta
Główne parametry
- Materiał: Naturalne składniki papierowe
- Kolor: Czerwony
- Pojemność: 2l
- Wymiary: (W x S) 25,5 x 10,5 cm
| Materiał | Papier |
|---|---|
| Kolor | Czerwona |
| Rodzaj dekoru | Bez motywu |
| Motyw | Bez niczego |
| Wysokość | 25,5 cm |
| Szerokość / średnica | 10,5 cm |
| Waga zwierzątka | 35-80kg |
| Waga | 0,1 kg |
| Objętość | 2 l |



