Tubus do rozsypu - Zielony 0,8 l
Tubus do rozsypu - Zielony 0,8 l
Tubus do rozsypu
ma matową powierzchnię w zielonym kolorze i pojemność 0,8 l. Tubus jest odpowiedni dla prochów zwierzęcia o wadze od 10 do 35 kg. Biodegradowalna urna o prostym designie wykonana jest z naturalnych materiałów papierowych. Może być użyta do kontrolowanego rozsypu prochów zwierzęcia lub zakopana w ziemi, a w suchym pomieszczeniu może służyć jako urna stała.
Czym są "Ekologiczne urny" i jakie są ich zalety?
Szacunek i odpowiedzialność wobec środowiska naturalnego to bardzo ważna część naszej działalności. Te urny są w 100% biodegradowalne w ziemi, a jednocześnie bardzo trwałe w suchym środowisku. Jeśli więc urna zostanie umieszczona gdziekolwiek indziej niż w ziemi, pozostanie nienaruszona. Po złożeniu w ziemi zaczyna się stopniowo rozkładać i przekształcać w wodę, dwutlenek węgla i próchnicę. (Rozkład zaczyna się po roku w ziemi i trwa około 5 lat do całkowitego rozkładu).
Zalety:
- Przyjazne dla środowiska
- Wykonane z odnawialnych źródeł
- Trwałe w suchym środowisku
- Szeroki wybór
Główne parametry
- Materiał: Naturalna masa papierowa
- Kolor: Zielony
- Pojemność: 0,8 l
- Wymiary: (W x S) 22,5 x 7 cm
| Materiał | Papier |
|---|---|
| Kolor | Zielona |
| Rodzaj dekoru | Bez motywu |
| Motyw | Bez niczego |
| Wysokość | 22,5 cm |
| Szerokość / średnica | 7 cm |
| Waga zwierzątka | 10-35kg |
| Waga | 0,1 kg |
| Objętość | 0,8 l |



