Urna ceramiczna Linia kolorystyczna - Ruby
Urna ceramiczna Colour Line ma matową powierzchnię w kolorze pastelowej czerwieni ozdobioną subtelnym złotym paskiem.
Urna ceramiczna Linia kolorystyczna - Ruby
Urna ceramiczna Colour Line ma matową powierzchnię w kolorze pastelowej czerwieni ozdobioną subtelnym złotym paskiem. Více
Kod: V83
Ceramiczna urna Colour Line
ma matową powierzchnię w pastelowym czerwonym kolorze, ozdobioną subtelnym złotym paskiem. Ta urna nie posiada motywu i jest bardzo elegancka.
Tradycja i ręczne wykonanie
Ceramika ma długą tradycję i od zawsze była popularnym oraz cenionym materiałem, który dzięki swojej naturalnej strukturze jest uważany za ekologiczny i zrównoważony. Nasze ceramiczne urny są starannie ręcznie wykonywane z wysokiej jakości gliny i wypalane w niskich temperaturach.
Parametry
| Materiał | Ceramika |
|---|---|
| Kolor | Czerwona |
| Rodzaj dekoru | Ozdobny pasek, Bez motywu |
| Motyw | Złoty pasek |
| Wysokość | 26,5 cm |
| Szerokość / średnica | 22,5 cm |
| Waga | 2 kg |
| Objętość | 4,0 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✔ |
| Kształt |



