Urna ceramiczna Valencia II - Modlitwa
Ceramiczna urna Valencia ma szkliwioną powierzchnię w kolorze kości słoniowej ozdobioną złotym motywem modlących się rąk i obramowań.
Urna ceramiczna Valencia II - Modlitwa
Ceramiczna urna Valencia ma szkliwioną powierzchnię w kolorze kości słoniowej ozdobioną złotym motywem modlących się rąk i obramowań. Více
Kod: V6330BH-G
Urna ceramiczna Valencia II
ma szkliwioną powierzchnię w kolorze kości słoniowej, ozdobioną złotym motywem modlących się rąk i obramowaniem. To połączenie jest eleganckie.
Tradycja i ręczna produkcja
Ceramika ma długą tradycję i od zawsze była popularnym oraz pożądanym materiałem, który ze względu na swoją naturalność jest uważany za ekologiczny i zrównoważony. Nasze urny ceramiczne są starannie ręcznie wykonywane z wysokiej jakości gliny i wypalane w niskich temperaturach.
Parametry
| Materiał | Ceramika |
|---|---|
| Kolor | Biała |
| Rodzaj dekoru | Motyw |
| Motyw | Chrześcijański |
| Wysokość | 29 cm |
| Szerokość / średnica | 22 cm |
| Waga | 3 kg |
| Objętość | 4,0 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✔ |
| Kształt |



