Urna dla zwierząt Aurum Gold - Champagne 2,8l
Urna dla zwierząt Aurum Gold - Champagne 2,8l
Ekologiczna urna Aurum Gold
ma błyszczącą perłową powierzchnię w brązowym kolorze, a jej ozdobą jest pasek wokół obwodu z motywem łapki, obramowany złotymi, błyszczącymi paskami. Każdy szczegół został starannie dopracowany, aby wyrazić miłość i szacunek dla Twojego zwierzęcego przyjaciela. Urna jest odpowiednia na prochy zwierzęcia o wadze do 35 kg.
Czym są „Ekologiczne urny” i jakie mają zalety?
Szacunek i odpowiedzialność wobec środowiska są bardzo ważną częścią naszej działalności. Urny wykonane są z materiału ARBOFORM®, którego głównymi składnikami są lignina (ok. 30%), celuloza (ok. 60%) oraz naturalne dodatki. Te urny są w 100% biodegradowalne w ziemi, a jednocześnie bardzo trwałe w suchym środowisku. Jeśli urna zostanie umieszczona gdzie indziej niż w ziemi, pozostanie nienaruszona. Po zakopaniu w ziemi zaczyna powoli się rozkładać, przekształcając się w wodę, dwutlenek węgla i próchnicę. (Rozkład urny rozpoczyna się po roku od umieszczenia w ziemi i trwa około 5 lat do całkowitego rozkładu.)
Zalety:
- Przyjazne dla środowiska
- Wykonane ze źródeł odnawialnych
- W suchym środowisku pozostaje nienaruszone
- Szeroka oferta

Główne parametry
- Materiał: Arboform (materiał naturalny)
- Kolor: Brązowy
- Pojemność: 2,8l
- Wymiary: (W x S) 21 x 16 cm
| Materiał | Arboform |
|---|---|
| Kolor | Brązowa |
| Rodzaj dekoru | Ozdobny pasek, Motyw |
| Motyw | Złoty pasek, Łapka |
| Wysokość | 21 cm |
| Szerokość / średnica | 16 cm |
| Waga zwierzątka | 35-80kg |
| Waga | 0,3 kg |
| Objętość | 2,8 l |
| Kształt |




