Urna dla zwierząt Crystal Heart - Ruby 1,5l
Ceramiczna urna Crystal ma matową, perłową powierzchnię w kolorze czerwonym, ozdobioną kryształkami Swarovskiego w kształcie serca.
Urna dla zwierząt Crystal Heart - Ruby 1,5l
Ceramiczna urna Crystal ma matową, perłową powierzchnię w kolorze czerwonym, ozdobioną kryształkami Swarovskiego w kształcie serca. Více
Kod: V65-1500-529
Urna ceramiczna Crystal Heart
ma matową, perłową powierzchnię w czerwonym kolorze, ozdobioną kryształkami Swarovski w kształcie serca. Charakteryzuje się prostotą i elegancją. Urna jest odpowiednia na prochy zwierzęcia o wadze od 10 do 35 kg.
Tradycja i ręczne wykonanie
Ceramika ma długą tradycję i od zawsze była popularnym oraz cenionym materiałem, który dzięki swojemu naturalnemu charakterowi jest uważany za ekologiczny i zrównoważony. Nasze urny ceramiczne są starannie ręcznie wykonywane z wysokiej jakości gliny i wypalane w niskich temperaturach.
Główne parametry
- Materiał: Ceramika
- Kolor: Czerwony
- Pojemność: 1,5 l
- Wymiary: (W x S) 16,5 x 12,5 cm
Parametry
| Materiał | Ceramika |
|---|---|
| Kolor | Czerwona |
| Rodzaj dekoru | Kryształki Swarovski |
| Motyw | Serce |
| Wysokość | 16,5 cm |
| Szerokość / średnica | 12,5 cm |
| Waga zwierzątka | 10-35kg |
| Waga | 0,8 kg |
| Objętość | 1,5 l |
| Kształt |



