Urna dla zwierząt Crystal - Szara 2,8l
Kryształowa urna ceramiczna ma matową, perłową powierzchnię w kolorze szarym bez motywu.
Urna dla zwierząt Crystal - Szara 2,8l
Kryształowa urna ceramiczna ma matową, perłową powierzchnię w kolorze szarym bez motywu. Více
Kod: V65-2800-540
Ceramiczna urna Crystal
ma matową, perłową powierzchnię w szarym kolorze, bez wzoru. Charakteryzuje się prostotą i elegancją. Urna jest odpowiednia na prochy zwierzęcia o wadze od 35 kg.
Tradycja i ręczne wykonanie
Ceramika ma długą tradycję i od zawsze była popularnym i cenionym materiałem, który ze względu na swoje naturalne właściwości uważany jest za ekologiczny i zrównoważony. Nasze urny ceramiczne są starannie ręcznie wykonywane z wysokiej jakości gliny i wypalane w niskiej temperaturze.
Główne parametry
- Materiał: Ceramika
- Kolor: Szary
- Pojemność: 2,8 l
- Wymiary: (W x S) 20 x 14,4 cm
Parametry
| Materiał | Ceramika |
|---|---|
| Kolor | Szara |
| Rodzaj dekoru | Bez motywu |
| Motyw | Bez niczego |
| Wysokość | 20 cm |
| Szerokość / średnica | 14,5 cm |
| Waga zwierzątka | 35-80kg |
| Waga | 1,2 kg |
| Objętość | 2,8 l |
| Kształt |



