Urna dla zwierząt Glamour - Czarna 1,5l
Urna dla zwierząt Glamour - Czarna 1,5l
Metalowa urna Glamour
ma matową, błyszczącą powierzchnię w czarnym kolorze, ozdobioną dekoracyjnym paskiem w srebrnym wykończeniu. Srebrny pasek jest obramowany dwoma błyszczącymi srebrnymi paskami. Ta urna ma bardzo designersko ukształtowaną pokrywę. Urna jest odpowiednia na prochy zwierzęcia o wadze od 10 do 35 kg.
Jakość i zrównoważony rozwój
Nasze metalowe urny wyróżniają się wysoką jakością i trwałością w niesprzyjających warunkach. Nadają się do wnętrz, na zewnątrz, do kolumbarium lub grobu urnowego i są zaprojektowane tak, aby pomieściły urzędową plastikową wkładkę. Dodatkowo wykorzystujemy materiał z recyklingu z produkcji metalowych urn, zamykając cykl produkcyjny i wspierając zrównoważony rozwój.
Główne parametry
- Materiał: Metal
- Kolor: Czarny
- Pojemność: 1,5 l
- Wymiary: (W x S) 18 x 12,5 cm
| Materiał | Metal |
|---|---|
| Kolor | Czarna |
| Rodzaj dekoru | Ozdobny pasek |
| Motyw | Srebrny pasek |
| Wysokość | 18 cm |
| Szerokość / średnica | 12,5 cm |
| Waga zwierzątka | 10-35kg |
| Waga | 0,3 kg |
| Objętość | 1,5 l |
| Kształt |






