Urna dla zwierząt Glamour - Czarna 2,8l
Urna dla zwierząt Glamour - Czarna 2,8l
Metalowa urna Glamour
ma matową, połyskującą powierzchnię w czarnym kolorze, ozdobioną dekoracyjnym paskiem w srebrnym wykończeniu. Srebrny pasek jest obramowany dwoma błyszczącymi srebrnymi liniami. Pokrywa urny ma bardzo designerski kształt. Urna nadaje się na prochy zwierzęcia o wadze od 35 kg.
Jakość i zrównoważony rozwój
Nasze metalowe urny charakteryzują się wysoką jakością i trwałością w trudnych warunkach. Nadają się do wnętrz, na zewnątrz, do kolumbariów lub grobów urnowych i są zaprojektowane tak, aby pasowała do nich urzędowa plastikowa wkładka. Dodatkowo wykorzystujemy materiały z recyklingu z produkcji metalowych urn, zamykając cykl produkcyjny i wspierając zrównoważony rozwój.
Główne parametry
- Materiał: Metal
- Kolor: Czarny
- Pojemność: 2,8 l
- Wymiary: (W x S) 21,5 x 15,2 cm
| Materiał | Metal |
|---|---|
| Kolor | Czarna |
| Rodzaj dekoru | Ozdobny pasek |
| Motyw | Srebrny pasek |
| Wysokość | 21,5 cm |
| Szerokość / średnica | 15,2 cm |
| Waga zwierzątka | 35-80kg |
| Waga | 0,5 kg |
| Objętość | 2,8 l |
| Kształt |






