Urna dla zwierząt Lina - Biała 1,5l
Metalowa urna Lina ma matową, połyskującą powierzchnię w kolorze białym, która jest ozdobiona dekoracyjnym paskiem w kolorze złotym biegnącym wokół obwodu urny.
Urna dla zwierząt Lina - Biała 1,5l
Metalowa urna Lina ma matową, połyskującą powierzchnię w kolorze białym, która jest ozdobiona dekoracyjnym paskiem w kolorze złotym biegnącym wokół obwodu urny. Více
Kod: V609-1500-6061
Metalowa urna Lina
ma matową, błyszczącą powierzchnię w białym kolorze, ozdobioną dekoracyjnym złotym paskiem wokół urny. Ta urna ma bardzo stylowo ukształtowaną pokrywę. Nadaje się dla prochów zwierzęcia o wadze od 10 do 35 kg.
Jakość i zrównoważony rozwój
Nasze metalowe urny charakteryzują się wysoką jakością i trwałością w trudnych warunkach. Nadają się do wnętrz, na zewnątrz, do kolumbarium lub grobu urnowego i zostały zaprojektowane tak, aby zmieściła się w nich urzędowa plastikowa wkładka. Dodatkowo wykorzystujemy materiały z recyklingu z produkcji metalowych urn, zamykając tym samym cykl produkcyjny i wspierając zrównoważony rozwój.
Główne parametry
- Materiał: Metal
- Kolor: Biały
- Pojemność: 1,5 l
- Wymiary: (W x S) 21 x 12,7 cm
Parametry
| Materiał | Metal |
|---|---|
| Kolor | Biała |
| Rodzaj dekoru | Ozdobny pasek |
| Motyw | Złoty pasek |
| Wysokość | 21 cm |
| Szerokość / średnica | 12,7 cm |
| Waga zwierzątka | 10-35kg |
| Waga | 0,3 kg |
| Objętość | 1,5 l |
| Kształt |



