Urna dla zwierząt Lina - Biała 1,5l
Urna dla zwierząt Lina - Biała 1,5l
Metalowa urna Lina
ma matową, błyszczącą powierzchnię w białym kolorze, ozdobioną dekoracyjnym złotym paskiem wokół urny. Dzięki temu zdobieniu urna wygląda bardzo delikatnie i elegancko. Nadaje się dla prochów zwierzęcia o wadze od 10 do 35 kg.
Jakość i zrównoważony rozwój
Nasze metalowe urny charakteryzują się wysoką jakością i trwałością w trudnych warunkach. Nadają się do wnętrz, na zewnątrz, do kolumbarium lub grobu urnowego i zostały zaprojektowane tak, aby zmieściła się w nich urzędowa plastikowa wkładka. Dodatkowo wykorzystujemy materiały z recyklingu z produkcji metalowych urn, zamykając tym samym cykl produkcyjny i wspierając zrównoważony rozwój.
Główne parametry
- Materiał: Metal
- Kolor: Biały
- Pojemność: 1,5 l
- Wymiary: (W x S) 18 x 12,5 cm
| Materiał | Metal |
|---|---|
| Kolor | Biała |
| Rodzaj dekoru | Ozdobny pasek |
| Motyw | Złoty pasek |
| Wysokość | 18 cm |
| Szerokość / średnica | 12,5 cm |
| Waga zwierzątka | 10-35kg |
| Waga | 0,3 kg |
| Objętość | 1,5 l |
| Kształt |



