Urna dla zwierząt Lina - Biała 2,8l
Metalowa urna Lina ma matową, połyskującą powierzchnię w kolorze białym, która jest ozdobiona dekoracyjnym paskiem wokół obwodu urny w kolorze złotym.
Urna dla zwierząt Lina - Biała 2,8l
Metalowa urna Lina ma matową, połyskującą powierzchnię w kolorze białym, która jest ozdobiona dekoracyjnym paskiem wokół obwodu urny w kolorze złotym. Více
Kod: V607-2800-6061
Metalowa urna Lina
ma matową, połyskującą powierzchnię w białym kolorze, ozdobioną dekoracyjnym paskiem wokół urny w złotym wykończeniu. Dzięki zdobieniom urna sprawia bardzo delikatne i eleganckie wrażenie. Nadaje się na prochy zwierzęcia o wadze od 35 kg.
Jakość i zrównoważony rozwój
Nasze metalowe urny charakteryzują się wysoką jakością i trwałością w trudnych warunkach. Nadają się do wnętrz, na zewnątrz, do kolumbariów lub grobów urnowych i są zaprojektowane tak, aby zmieściła się w nich urzędowa plastikowa wkładka. Dodatkowo wykorzystujemy materiały z recyklingu z produkcji urn, co zamyka cykl produkcyjny i wspiera zrównoważony rozwój.
Główne parametry
- Materiał: Metal
- Kolor: Biały
- Pojemność: 2,8 l
- Wymiary: (W x S) 21,5 x 15,2 cm
Parametry
| Materiał | Metal |
|---|---|
| Kolor | Biała |
| Rodzaj dekoru | Ozdobny pasek |
| Motyw | Złoty pasek |
| Wysokość | 21,5 cm |
| Szerokość / średnica | 15,2 cm |
| Waga zwierzątka | 35-80kg |
| Waga | 0,5 kg |
| Objętość | 2,8 l |
| Kształt |



