Urna dla zwierząt Lina - Rosé 2,8l
Urna dla zwierząt Lina - Rosé 2,8l
Metalowa urna Lina
ma matową, połyskującą powierzchnię w różowym kolorze, ozdobioną dekoracyjnym paskiem wokół urny w złotym wykończeniu. Urna sprawia bardzo delikatne i eleganckie wrażenie dzięki zdobieniom. Nadaje się na prochy zwierzęcia o wadze od 35 kg.
Jakość i zrównoważony rozwój
Nasze metalowe urny charakteryzują się wysoką jakością i trwałością nawet w trudnych warunkach. Nadają się do wnętrz, na zewnątrz, do kolumbariów lub grobów urnowych i są zaprojektowane tak, aby zmieściła się w nich urzędowa plastikowa wkładka. Ponadto wykorzystujemy materiały z recyklingu z produkcji metalowych urn, co zamyka cykl produkcyjny i wspiera zrównoważony rozwój.
Główne parametry
- Materiał: Metal
- Kolor: Różowy
- Pojemność: 2,8 l
- Wymiary: (W x S) 22,5 x 15,2 cm
| Materiał | Metal |
|---|---|
| Kolor | Różowa |
| Rodzaj dekoru | Ozdobny pasek |
| Motyw | Złoty pasek |
| Wysokość | 22,5 cm |
| Szerokość / średnica | 15,2 cm |
| Waga zwierzątka | 35-80kg |
| Waga | 0,5 kg |
| Objętość | 2,8 l |
| Kształt |




