Urna dla zwierząt Natura - Brown 2,8l
Urna dla zwierząt Natura - Brown 2,8l
Ekologiczna urna Natura
ma matową, lakierowaną powierzchnię w brązowym kolorze, bez wzoru. Każda urna dostarczana jest z jutowym woreczkiem zawierającym nasiona olchy. Urna jest odpowiednia na prochy zwierzęcia o wadze od 35 kg.
Czym są „Ekologiczne urny” i jakie mają zalety?
Szacunek i odpowiedzialność wobec środowiska naturalnego są bardzo ważną częścią naszej działalności. Urny produkowane są z materiału ARBOFORM®, którego głównymi składnikami są lignina (ok. 30%), celuloza (ok. 60%) i naturalne dodatki. Te urny są w 100% biodegradowalne w ziemi, a jednocześnie bardzo trwałe w suchym środowisku. Jeśli urna nie zostanie zakopana, pozostanie nienaruszona. Po zakopaniu zaczyna powoli się rozkładać, przekształcając się w wodę, dwutlenek węgla i próchnicę. (Proces rozkładu urny rozpoczyna się po roku w ziemi i trwa ok. 5 lat do całkowitego rozłożenia.)
Zalety:
- Przyjazne dla środowiska
- Wykonane z odnawialnych surowców
- W suchym środowisku pozostaje nienaruszona
- Szeroka oferta

Główne parametry
- Materiał: Arboform (naturalny materiał)
- Kolor: Brązowy
- Pojemność: 2,8 l
- Wymiary: (W x S) 21 x 16 cm
| Materiał | Arboform |
|---|---|
| Kolor | Brązowa |
| Rodzaj dekoru | Bez motywu |
| Motyw | Bez niczego |
| Wysokość | 20 cm |
| Szerokość / średnica | 16 cm |
| Waga zwierzątka | 35-80kg |
| Waga | 0,3 kg |
| Objętość | 2,8 l |
| Kształt |



