Urna dla zwierząt Siena ze świeczką - Krem 1,5l
Ceramiczna urna Siena ze świeczką ma aksamitną powierzchnię w kolorze białym i świeczkę na pokrywie.
Urna dla zwierząt Siena ze świeczką - Krem 1,5l
Ceramiczna urna Siena ze świeczką ma aksamitną powierzchnię w kolorze białym i świeczkę na pokrywie. Více
Kod: V65-1500-800L
Urna ceramiczna Siena ze świeczką
ma aksamitną powierzchnię w białym kolorze ze świeczką na wieczku. Charakteryzuje się prostotą i elegancją. Urna jest odpowiednia na prochy zwierzęcia o wadze od 10 do 35 kg.
Tradycja i ręczne wykonanie
Ceramika ma długą tradycję i od zawsze jest popularnym i cenionym materiałem, który dzięki swojemu naturalnemu charakterowi uważany jest za ekologiczny i zrównoważony. Nasze urny ceramiczne są starannie ręcznie wykonywane z wysokiej jakości gliny i wypalane w niskich temperaturach.
Główne parametry
- Materiał: Ceramika
- Kolor: Biały
- Pojemność: 1,5 l
- Wymiary: (W x S) 16,5 x 12,5 cm
Parametry
| Materiał | Ceramika |
|---|---|
| Kolor | Biała |
| Rodzaj dekoru | Bez motywu |
| Wysokość | 16,5 cm |
| Szerokość / średnica | 12,5 cm |
| Waga zwierzątka | 10-35kg |
| Waga | 0,8 kg |
| Objętość | 1,5 l |
| Kształt |



