Urna dziecięca Lila – Księżyc/Niebieska
Urna dziecięca Lila – Księżyc/Niebieska
Urna dziecięca Lila – Księżyc/Niebieska
ma niebieską powierzchnię ozdobioną motywem księżyca. Dzięki swojemu wyglądowi urna prezentuje się bardzo delikatnie i subtelnie.
Czym są "Ekologiczne urny" i jakie mają zalety?
Szacunek i odpowiedzialność wobec środowiska naturalnego są bardzo ważną częścią naszej działalności. Urny wykonane są z materiału ARBOFORM®, którego głównymi składnikami są lignina (ok. 30%), celuloza (ok. 60%) i naturalne dodatki. Te urny są w 100% biodegradowalne w ziemi i jednocześnie bardzo trwałe w suchym środowisku. Jeśli więc urna nie zostanie zakopana, zachowa swoją formę. Po umieszczeniu w ziemi zaczyna się powoli rozkładać, przekształcając się w wodę, dwutlenek węgla i próchnicę. (Rozkład urny zaczyna się po roku i trwa około 5 lat do całkowitego rozkładu).
Zalety:
- Przyjazne dla środowiska
- Wykonane z odnawialnych źródeł
- Trwałe w suchym środowisku
- Szeroki wybór

| Materiał | Arboform |
|---|---|
| Kolor | Niebieska |
| Rodzaj dekoru | Motyw |
| Motyw | Nocne niebo |
| Wysokość | 18 cm |
| Szerokość / średnica | 17 cm |
| Waga | 0,5 kg |
| Objętość | 1,5 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✖ |



