Ekologiczna urna Contura Strom – beżowa
Ekologiczna urna Contura Strom – beżowa
Ekologiczna urna Contura Drzewo
Ekologiczna urna Contura Drzewo ma matową powierzchnię w beżowym kolorze i jest ozdobiona motywem drzewa wykonanym techniką grawerowania. Grawerowanie laserowe to nowoczesna metoda, w której wiązka lasera odparowuje materiał na głębokość rzędu mikrometrów.
Czym są „ekologiczne urny” i jakie mają zalety?
Szacunek i odpowiedzialność wobec środowiska są niezwykle ważną częścią naszej działalności. Urny są wykonane z materiału ARBOFORM®, którego głównymi składnikami są lignina (ok. 30%), celuloza (ok. 60%) i naturalne dodatki. Te urny są w 100% biodegradowalne w glebie, a jednocześnie bardzo trwałe w suchym środowisku. Jeśli urna zostanie umieszczona poza ziemią, pozostanie nienaruszona. Po umieszczeniu w ziemi zaczyna się stopniowo rozkładać, przekształcając się w wodę, dwutlenek węgla i próchnicę. (Proces rozkładu rozpoczyna się po roku i trwa około 5 lat.)
Zalety:
- Przyjazne dla środowiska
- Wykonane z odnawialnych surowców
- Trwałe w suchych warunkach
- Szeroki wybór

Główne parametry
- Materiał: Arboform (materiał naturalny)
- Kolor: Beżowy
- Pojemność: 4,0 l
- Wymiary: (W x S) 27 x 18 cm
| Materiał | Arboform |
|---|---|
| Kolor | Beżowa |
| Rodzaj dekoru | Motyw, Grawerowany motyw |
| Motyw | Drzewo |
| Wysokość | 26 cm |
| Szerokość / średnica | 18 cm |
| Waga | 0,6 kg |
| Objętość | 4,0 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✔ |



