Ekologiczna urna Geometric - Serce
Ekologiczna urna Geometric - Serce
Ekologiczna urna Geometric
Ekologiczna urna Geometric ma matową powierzchnię w rubinowo-czerwonym odcieniu i jest ozdobiona pięknym geometrycznym motywem serca w kolorze miedzi oraz ozdobnym paskiem w tym samym kolorze na krawędzi pokrywy.
Czym są „Ekologiczne urny” i jakie mają zalety?
Szacunek i odpowiedzialność wobec środowiska naturalnego są bardzo ważną częścią naszej działalności. Urny są produkowane z materiału ARBOFORM®, którego głównymi składnikami są lignina (ok. 30%), celuloza (ok. 60%) i naturalne dodatki. Te urny są w 100% biodegradowalne w ziemi, a jednocześnie bardzo trwałe w suchym środowisku. Jeśli urna zostanie przechowywana w suchym miejscu, pozostanie nienaruszona. Po złożeniu urny w ziemi zaczyna się powoli rozkładać i przekształcać w wodę, dwutlenek węgla i humus. (Rozkład urny zaczyna się po roku w ziemi i trwa ok. 5 lat do całkowitego rozkładu).
Zalety:
- Przyjazne dla środowiska
- Wykonane ze źródeł odnawialnych
- Trwałe w suchym środowisku
- Szeroka oferta

Główne parametry
- Materiał: Arboform (materiał naturalny)
- Kolor: Czerwony
- Pojemność: 4,0 l
- Wymiary: (W x S) 27 x 18 cm
| Materiał | Arboform |
|---|---|
| Kolor | Czerwona |
| Rodzaj dekoru | Motyw |
| Motyw | Serce, Kształty geometryczne |
| Wysokość | 25 cm |
| Szerokość / średnica | 18,5 cm |
| Waga | 0,5 kg |
| Objętość | 4,0 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✔ |
| Kształt |



