Ekologiczna urna Mona – biała/czarna
Ekologiczna urna Mona – biała/czarna
Ekologiczna urna Mona
Ekologiczna urna Mona ma powierzchnię w białym kolorze, a pokrywa ma odcień antracytowej czerni. Ozdobiona jest paskiem z motywem kostek, który jest obramowany błyszczącymi srebrnymi liniami.
Czym są "urny ekologiczne" i jakie mają zalety?
Szacunek i odpowiedzialność wobec środowiska naturalnego to bardzo ważna część naszej działalności. Urny są wykonane z materiału ARBOFORM®, którego główne składniki to lignina (ok. 30%), celuloza (ok. 60%) i naturalne dodatki. Te urny są w 100% biodegradowalne w glebie, a jednocześnie bardzo trwałe w suchym środowisku. Jeśli urna nie zostanie zakopana, pozostanie nienaruszona. Po umieszczeniu jej w ziemi zacznie się stopniowo rozkładać i przekształcać w wodę, dwutlenek węgla i próchnicę. (Rozkład rozpoczyna się po roku i trwa około 5 lat do całkowitego rozkładu.)
Zalety:
- Przyjazna dla środowiska
- Wykonana z odnawialnych surowców
- Trwała w suchym środowisku
- Szeroki wybór
Główne parametry
- Materiał: Arboform (materiał naturalny)
- Kolor: Biały, Czarny
- Pojemność: 4,0 l
- Wymiary: (Wys. x Szer.) 27 x 18 cm
| Materiał | Arboform |
|---|---|
| Kolor | Biała, Czarna |
| Rodzaj dekoru | Ozdobny pasek |
| Motyw | Abstrakcyjny, Kształty geometryczne |
| Wysokość | 28 cm |
| Szerokość / średnica | 19 cm |
| Waga | 0,8 kg |
| Objętość | 4,0 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✔ |
| Kształt |



