Urna kryształowa Linum - czarna 29 cm
Urna kryształowa Linum - czarna 29 cm
Urna kryształowa Linum
jest dostępna w kolorze czarnym i jest dziełem sztuki czeskich mistrzów szklarstwa, wykonana tradycyjną metodą z użyciem najwyższej jakości kryształu ołowiowego.
Tradycja i ponadczasowa elegancja
Nasze urny kryształowe są prawdziwym świadectwem wiekowych przemian i mistrzowskich umiejętności rzemieślniczych. Urny są ręcznie szlifowane i wykonane z najwyższej jakości czeskiego kryształu ołowiowego z ponad 24% zawartością PbO. Każdy szlif w tym delikatnym materiale odsłania perfekcyjne, niesamowicie szczegółowe wzory, będące szczerym odzwierciedleniem poświęconego czasu i kunsztu.
*Do tych urn nie można włożyć urzędowej plastikowej urny, wydawanej przez krematoria.
Główne parametry
- Materiał: Kryształowe szkło
- Kolor: Czarny
- Pojemność: 6,5 l
- Wymiary: (W x S) 29,2 x 26,2 cm
| Materiał | Szkło kryształowe |
|---|---|
| Kolor | Czarna |
| Zawartość PbO: | 24 % |
| Wysokość | 29,2 cm |
| Szerokość / średnica | 26,2 cm |
| Waga | 5,85 kg |
| Objętość | 6,5 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✖ |



