Urna metalowa Classic - brąz/patyna
Metalowa urna Klasik ma matowe wykończenie w kolorze patynowanej zieleni.
Urna metalowa Classic - brąz/patyna
Metalowa urna Klasik ma matowe wykończenie w kolorze patynowanej zieleni. Více
Kod: H530
Metalowa urna Klasik
ma matową powierzchnię w patynowanej zieleni. Piękna patynowana powierzchnia nadaje urnie bardzo elegancki wygląd.
Jakość i zrównoważony rozwój
Nasze metalowe urny charakteryzują się wysoką jakością i trwałością w trudnych warunkach. Nadają się do wnętrz, na zewnątrz, do kolumbarium lub grobu urnowego i zostały zaprojektowane tak, aby pomieściły urzędową plastikową wkładkę. Dodatkowo wykorzystujemy materiał pochodzący z recyklingu z produkcji urn metalowych, co zamyka cykl produkcyjny i wspiera zrównoważony rozwój.
Główne parametry
- Materiał: Metal (Stal)
- Kolor: Zielony
- Pojemność: 4,0 l
- Wymiary: (W x S) 27 x 18 cm
Parametry
| Materiał | Stal |
|---|---|
| Kolor | Zielona |
| Rodzaj dekoru | Bez motywu, Patynowana |
| Motyw | Bez niczego |
| Wysokość | 27 cm |
| Szerokość / średnica | 18 cm |
| Waga | 0,9 kg |
| Objętość | 4,0 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✔ |



