Urna na zwierzę Bianco - biała 0,5l
Urna ceramiczna Bianco ma matowobiałą powierzchnię bez motywu. Více
Kod: V65-500
Ceramiczna urna Bianco
ma matową powierzchnię w białym kolorze, bez motywu. Charakteryzuje się prostotą i elegancją. Urna jest odpowiednia na prochy zwierzęcia o wadze do 10 kg.
Tradycja i ręczne wykonanie
Ceramika ma długą tradycję i od zawsze jest cenionym materiałem, który dzięki swojemu naturalnemu charakterowi uznawany jest za ekologiczny i zrównoważony. Nasze urny ceramiczne są starannie wykonywane ręcznie z wysokiej jakości gliny i wypalane w niskich temperaturach.
Główne parametry
- Materiał: Ceramika
- Kolor: Biały
- Pojemność: 0,5 l
- Wymiary: (W x S) 11,5 x 8,5 cm
Parametry
| Materiał | Ceramika |
|---|---|
| Kolor | Biała |
| Rodzaj dekoru | Bez motywu |
| Motyw | Bez niczego |
| Wysokość | 11,5 cm |
| Szerokość / średnica | 8,5 cm |
| Waga zwierzątka | Do 10kg |
| Waga | 0,3 kg |
| Objętość | 0,5 l |
| Kształt |




