Urna na zwierzę Infinity Sorrento - Café 0.5l
Urna na zwierzę Infinity Sorrento - Café 0.5l
Ekologiczna urna Infinity Sorrento
ma matową, aksamitną powierzchnię w odcieniu kawowego brązu, ozdobioną paskiem z motywem łapek. Pasek z łapką symbolizuje szczególną więź między człowiekiem a zwierzęciem i przypomina o cennych, wspólnie spędzonych chwilach. Urna nadaje się na prochy zwierzęcia do 10 kg.
Czym są "Ekologiczne urny" i jakie mają zalety?
Szacunek i odpowiedzialność wobec środowiska naturalnego są bardzo ważną częścią naszej działalności. Urny są wykonane z materiału ARBOFORM®, którego głównymi składnikami są lignina (ok. 30%), celuloza (ok. 60%) i naturalne dodatki. Te urny są w 100% biodegradowalne w ziemi, a jednocześnie bardzo trwałe w suchym środowisku. Jeśli urna zostanie umieszczona gdzie indziej niż w ziemi, pozostanie nienaruszona. Po złożeniu urny w ziemi zaczyna się ona powoli rozkładać, przekształcając w wodę, dwutlenek węgla i humus. (Rozkład urny rozpoczyna się po roku w ziemi i trwa ok. 5 lat do całkowitego rozłożenia).
Zalety:
- Przyjazne dla środowiska
- Wykonane ze źródeł odnawialnych
- W suchym środowisku pozostaje nienaruszona
- Szeroka oferta

Główne parametry
- Materiał: Arboform (materiał naturalny)
- Kolor: Kawowy brąz
- Pojemność: 0,5 l
- Wymiary: (W x S) 12 x 8,5 cm
| Materiał | Arboform |
|---|---|
| Kolor | Brązowa |
| Rodzaj dekoru | Ozdobny pasek |
| Motyw | Łapka, Ozdobny pasek |
| Wysokość | 12 cm |
| Szerokość / średnica | 8,5 cm |
| Waga zwierzątka | Do 10kg |
| Waga | 0,1 kg |
| Objętość | 0,5 l |
| Kształt |



