Urna na zwierzę Lina - Szmaragdowa 0,5l
Metalowa urna Lina ma matową, mieniącą się powierzchnię w odcieniu szmaragdowej zieleni, ozdobioną ozdobnym pasem w kolorze złotym wzdłuż obwodu urny.
Urna na zwierzę Lina - Szmaragdowa 0,5l
Metalowa urna Lina ma matową, mieniącą się powierzchnię w odcieniu szmaragdowej zieleni, ozdobioną ozdobnym pasem w kolorze złotym wzdłuż obwodu urny. Více
Kod: V607-500-6021
Metalowa urna Lina
ma matową, błyszczącą powierzchnię w zielonym kolorze zdobioną szczotkowanym paskiem. Ta urna wygląda bardzo subtelnie i elegancko dzięki zdobieniom. Urna jest odpowiednia na prochy zwierzęcia do 10 kg.
Jakość i zrównoważony rozwój
Nasze metalowe urny charakteryzują się wysoką jakością i trwałością w trudnych warunkach. Nadają się do wnętrz, na zewnątrz, do kolumbarium lub grobu urnowego i są zaprojektowane tak, aby mieściły urzędową plastikową wkładkę. Dodatkowo wykorzystujemy materiał z recyklingu z produkcji metalowych urn, zamykając cykl produkcyjny i wspierając zrównoważony rozwój.
Główne parametry
- Materiał: Metal
- Kolor: Zielony
- Pojemność: 0,5 l
- Wymiary: (W x S) 12,5 x 9 cm
Parametry
| Materiał | Metal |
|---|---|
| Kolor | Zielona |
| Rodzaj dekoru | Ozdobny pasek |
| Motyw | Złoty pasek |
| Wysokość | 12,5 cm |
| Szerokość / średnica | 9 cm |
| Waga zwierzątka | Do 10kg |
| Waga | 0,1 kg |
| Objętość | 0,5 l |
| Kształt |





