Urna na zwierzę Siena ze świecą - Rubin 0,5l
Ceramiczna urna Siena ze świecą ma aksamitną powierzchnię w kolorze czerwonym i posiada świecę na pokrywie.
Urna na zwierzę Siena ze świecą - Rubin 0,5l
Ceramiczna urna Siena ze świecą ma aksamitną powierzchnię w kolorze czerwonym i posiada świecę na pokrywie. Více
Kod: V65-500-400L
Urna ceramiczna Siena ze świeczką
ma aksamitną powierzchnię w czerwonym kolorze ze świeczką na pokrywie. Charakteryzuje się prostotą i elegancją. Urna jest odpowiednia na prochy zwierzęcia do 10 kg.
Tradycja i ręczne wykonanie
Ceramika ma długą tradycję i od zawsze jest popularnym i cenionym materiałem, który dzięki swojemu naturalnemu pochodzeniu uważany jest za ekologiczny i zrównoważony. Nasze urny ceramiczne są starannie ręcznie wykonane z wysokiej jakości gliny i wypalane w niskich temperaturach.
Główne parametry
- Materiał: ceramika
- Kolor: czerwony
- Pojemność: 0,5 l
- Wymiary: (W x S) 11,5 x 8,5 cm
Parametry
| Materiał | Ceramika |
|---|---|
| Kolor | Czerwona |
| Rodzaj dekoru | Bez motywu |
| Wysokość | 11,5 cm |
| Szerokość / średnica | 8,5 cm |
| Waga zwierzątka | Do 10kg |
| Waga | 0,3 kg |
| Objętość | 0,5 l |
| Kształt |



