Urna zwierzęca Glamour - Rubin 1,5l
Urna zwierzęca Glamour - Rubin 1,5l
Metalowa urna Glamour
ma matową, błyszczącą powierzchnię w odcieniu rubinowej czerwieni, ozdobioną dekoracyjnym paskiem w złotym wykończeniu. Złoty pasek jest obramowany dwoma błyszczącymi złotymi liniami. Ta urna ma bardzo designersko ukształtowaną pokrywę. Urna jest odpowiednia na prochy zwierzęcia od 10 do 35 kg.
Jakość i zrównoważony rozwój
Nasze metalowe urny charakteryzują się wysoką jakością i trwałością w trudnych warunkach. Nadają się do wnętrz, na zewnątrz, do kolumbarium lub grobu urnowego i są zaprojektowane tak, aby mieściły urzędową plastikową wkładkę. Dodatkowo wykorzystujemy materiał z recyklingu z produkcji metalowych urn, zamykając cykl produkcyjny i wspierając zrównoważony rozwój.
Główne parametry
- Materiał: Metal
- Kolor: Rubinowy czerwony
- Pojemność: 1,5 l
- Wymiary: (W x S) 18,5 x 12,5 cm
| Materiał | Metal |
|---|---|
| Kolor | Czerwona |
| Rodzaj dekoru | Ozdobny pasek |
| Motyw | Złoty pasek |
| Wysokość | 18 cm |
| Szerokość / średnica | 12,5 cm |
| Waga zwierzątka | 10-35kg |
| Waga | 0,3 kg |
| Objętość | 1,5 l |
| Kształt |






