Zvířecí urna Herz - Bílá 0,5l
Keramická urna Herz má sametový třpytivý povrch v bílé barvě a je ve tvaru srdce.
Zvířecí urna Herz - Bílá 0,5l
Keramická urna Herz má sametový třpytivý povrch v bílé barvě a je ve tvaru srdce. Více
Kod: V58-500-6060
Keramická urna Herz
má sametový třpytivý povrch v bílé barvě a je ve tvaru srdce. Tato unra je bez motivu. Urna je vhodná na popel zvířátka do 10kg.
Tradice a ruční výroba
Keramika má dlouhodobou tradici a je odjakživa oblíbeným a žádaným materiálem, který díky své přírodní povaze je považován za ekologický a udržitelný. Naše urny z keramiky jsou pečlivě ručně vyráběné z kvalitní hlíny a vypalované při nízkých teplotách.
Hlavní Parametry
- Materiál: Keramika
- Barva: Bílá
- Objem: 0,5l
- Rozměry: (V x Š) 8 x 15 cm
Parametry
| Materiał | Ceramika |
|---|---|
| Kolor | Biała |
| Rodzaj dekoru | Bez motywu |
| Motyw | Bez niczego |
| Wysokość | 8 cm |
| Szerokość / średnica | 15 cm |
| Waga zwierzątka | Do 10kg |
| Waga | 0,6 kg |
| Objętość | 0,5 l |
| Kształt |



