Ceramiczna mini urna Geometric - Serce
Ceramiczna mini urna Geometric ma matowe wykończenie w kolorze czerwonym i jest ozdobiona geometrycznym motywem serca w kolorze miedzianym.
Ceramiczna mini urna Geometric - Serce
Ceramiczna mini urna Geometric ma matowe wykończenie w kolorze czerwonym i jest ozdobiona geometrycznym motywem serca w kolorze miedzianym. Více
Kod: VP340313L
Ceramiczna miniurna Geometric
jest ozdobiona geometrycznym motywem serca w kolorze miedzi. Ma matową, czerwoną powierzchnię i własną świeczkę. Miniurna jest wykonana z wysokiej jakości ceramiki.
Znaczenie miniurny
Pamiątkowa miniurna służy jako doskonałe wspomnienie o bliskiej osobie. Do urny można włożyć obrączkę małżeńską męża lub żony, zdjęcie ukochanej osoby lub część prochów. Każdy człowiek ma swoją indywidualną pamiątkę, dzięki której chętnie wspomina zmarłego.
Do każdej miniurny z tej serii dostępna jest pasująca urna.
Główne parametry
- Materiał: Ceramika
- Kolor: Czerwony
- Pojemność: 0,5l
- Wymiary: (W x S) 9 x 8 cm
Parametry
| Materiał | Ceramika |
|---|---|
| Kolor | Czerwona |
| Rodzaj dekoru | Motyw |
| Motyw | Serce, Kształty geometryczne |
| Wysokość | 9 cm |
| Szerokość / średnica | 8 cm |
| Waga | 0,22 kg |
| Objętość | 0,4 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✖ |
| Ze świeczką | Tak |
| Kształt |



