Ceramiczna mini urna Geometric - Drzewo
Ceramiczna mini urna Geometric ma matową, brązową powierzchnię i jest ozdobiona geometrycznym motywem drzewa w kolorze miedzianym.
Ceramiczna mini urna Geometric - Drzewo
Ceramiczna mini urna Geometric ma matową, brązową powierzchnię i jest ozdobiona geometrycznym motywem drzewa w kolorze miedzianym. Více
Kod: VP340813L
Ceramiczna miniurna Geometric
jest ozdobiona geometrycznym motywem drzewa w kolorze miedzi. Ma matową, brązową powierzchnię i własną świeczkę. Miniurna jest wykonana z wysokiej jakości ceramiki.
Znaczenie miniurny
Pamiątkowa miniurna służy jako doskonałe wspomnienie o bliskiej osobie. Do urny można włożyć obrączkę małżeńską męża lub żony, zdjęcie ukochanej osoby lub część prochów. Każdy człowiek ma swoją indywidualną pamiątkę, dzięki której chętnie wspomina zmarłego.
Do każdej miniurny z tej serii dostępna jest pasująca urna.
Główne parametry
- Materiał: Ceramika
- Kolor: Brązowy
- Pojemność: 0,5l
- Wymiary: (W x S) 9 x 8 cm
Parametry
| Materiał | Ceramika |
|---|---|
| Kolor | Brązowa |
| Rodzaj dekoru | Motyw |
| Motyw | Drzewo, Kształty geometryczne |
| Wysokość | 9 cm |
| Szerokość / średnica | 8 cm |
| Waga | 0,22 kg |
| Objętość | 0,4 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✖ |
| Ze świeczką | Tak |
| Kształt |



