Ceramiczna mini urna Linia kolorystyczna - żółta
Ceramiczna mini urna Colour Line ma aksamitną powierzchnię w żółtym kolorze. Projekt uzupełnia złoty pasek, eliptyczny kształt i świeca na pokrywie.
Ceramiczna mini urna Linia kolorystyczna - żółta
Ceramiczna mini urna Colour Line ma aksamitną powierzchnię w żółtym kolorze. Projekt uzupełnia złoty pasek, eliptyczny kształt i świeca na pokrywie. Více
Kod: V79L
Ceramiczna miniurna Colour Line
jest wykonana z wysokiej jakości ceramiki. Ma harmonijny, eliptyczny kształt i aksamitną powierzchnię w żółtym kolorze. Miniurnę zdobi złoty pasek i świeczka na pokrywie.
Znaczenie miniurny
Pamiątkowa miniurna służy jako doskonała pamiątka po bliskiej osobie. Do urny można włożyć obrączkę ślubną męża lub żony, zdjęcie ukochanej osoby lub część prochów. Każdy człowiek ma swoją indywidualną pamiątkę, dzięki której chętnie wspomina zmarłego.
Do każdej miniurny z tej serii dostępna jest odpowiadająca jej urna.
Główne parametry
- Materiał: Ceramika
- Kolor: Żółty
- Pojemność: 0,5 l
- Wymiary: (W x S) 13 x 10 cm
Parametry
| Materiał | Ceramika |
|---|---|
| Kolor | Żółta |
| Rodzaj dekoru | Ozdobny pasek, Bez motywu |
| Motyw | Złoty pasek |
| Wysokość | 13 cm |
| Szerokość / średnica | 10 cm |
| Waga | 0,5 kg |
| Objętość | 0,5 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✖ |
| Ze świeczką | Tak |
| Kształt |



