Ceramiczna mini urna Colour Line - antracytowa
Ceramiczna mini urna Colour Line ma aksamitną powierzchnię w kolorze antracytowym. Projekt uzupełnia złoty pasek, eliptyczny kształt i świeca na pokrywie.
Ceramiczna mini urna Colour Line - antracytowa
Ceramiczna mini urna Colour Line ma aksamitną powierzchnię w kolorze antracytowym. Projekt uzupełnia złoty pasek, eliptyczny kształt i świeca na pokrywie. Více
Kod: V77L
Ceramiczna miniurna Colour Line
jest wykonana z wysokiej jakości ceramiki. Ma harmonijny, eliptyczny kształt i aksamitną powierzchnię w kolorze antracytowym. Miniurnę zdobi złoty pasek i świeczka na pokrywie.
Znaczenie miniurny
Pamiątkowa miniurna służy jako doskonała pamiątka po bliskiej osobie. Do urny można włożyć obrączkę ślubną męża lub żony, zdjęcie ukochanej osoby lub część prochów. Każdy człowiek ma swoją indywidualną pamiątkę, dzięki której chętnie wspomina zmarłego.
Do każdej miniurny z tej serii dostępna jest odpowiadająca jej urna.
Główne parametry
- Materiał: Ceramika
- Kolor: Antracytowy
- Pojemność: 0,5 l
- Wymiary: (W x S) 13 x 10 cm
Parametry
| Materiał | Ceramika |
|---|---|
| Kolor | Szara |
| Rodzaj dekoru | Ozdobny pasek, Bez motywu |
| Motyw | Złoty pasek |
| Wysokość | 13 cm |
| Szerokość / średnica | 10 cm |
| Waga | 0,5 kg |
| Objętość | 0,5 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✖ |
| Ze świeczką | Tak |
| Kształt |



