Ceramiczna mini urna Luxor - beżowa
Ceramiczna mimiurna Luxor ze świecą ma beżową, aksamitną powierzchnię i jest ręcznie zdobiona eleganckimi dekoracjami w kolorze starego złota.
Ceramiczna mini urna Luxor - beżowa
Ceramiczna mimiurna Luxor ze świecą ma beżową, aksamitną powierzchnię i jest ręcznie zdobiona eleganckimi dekoracjami w kolorze starego złota. Více
Kod: V6975L
Ceramiczna miniurna Luxor
z własną świeczką jest wykonana z wysokiej jakości ceramiki. Miniurna ma elegancki, beżowy, aksamitny design, ozdobiony ręcznie malowanymi zdobieniami w kolorze antycznego złota.
Znaczenie miniurny
Pamiątkowa miniurna służy jako doskonałe wspomnienie o bliskiej osobie. Do urny można włożyć obrączkę małżeńską męża lub żony, zdjęcie ukochanej osoby lub część prochów. Każdy człowiek ma swoją indywidualną pamiątkę, dzięki której chętnie wspomina zmarłego.
Do każdej miniurny z tej serii dostępna jest odpowiednia urna.
Główne parametry
- Materiał: Ceramika
- Kolor: Beżowy
- Pojemność: 0,5l
- Wymiary: (W x S) 12,5 x 9,8 cm
Parametry
| Materiał | Ceramika |
|---|---|
| Kolor | Beżowa |
| Rodzaj dekoru | Ozdobny pasek, Bez motywu |
| Motyw | Złoty pasek |
| Wysokość | 12,5 cm |
| Szerokość / średnica | 9,8 cm |
| Waga | 0,5 kg |
| Objętość | 0,5 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✖ |
| Ze świeczką | Tak |
| Kształt |



