Ceramiczna mini urna Minion - beżowa
Ceramiczna mini urna Minion ma prosty, ale ponadczasowy kształt. Beżowa, aksamitna powierzchnia jest ozdobiona ręcznie malowanymi dekoracjami.
Ceramiczna mini urna Minion - beżowa
Ceramiczna mini urna Minion ma prosty, ale ponadczasowy kształt. Beżowa, aksamitna powierzchnia jest ozdobiona ręcznie malowanymi dekoracjami. Více
Kod: V7075L
Keramiczna miniurna Minion
z aksamitną powierzchnią w beżowym kolorze, ozdobiona ręcznie malowanymi zdobieniami w starozłotym odcieniu i pokrywką ze świeczką. Kształt jest prosty, ale ponadczasowy. Miniurna jest wykonana z wysokiej jakości ceramiki.
Znaczenie miniurny
Pamiątkowa miniurna służy jako doskonałe wspomnienie o bliskiej osobie. Do urny można włożyć obrączkę małżonka lub małżonki, zdjęcie ukochanej osoby lub część prochów. Każdy człowiek ma swoją indywidualną pamiątkę, dzięki której chętnie wspomina zmarłego.
Do każdej miniurny z tej serii dostępna jest odpowiednia urna.
Główne parametry
- Materiał: Ceramika
- Kolor: Beżowy
- Pojemność: 0,5 l
- Wymiary: (W x S) 13 x 9,8 cm
Parametry
| Materiał | Ceramika |
|---|---|
| Kolor | Beżowa |
| Rodzaj dekoru | Ozdobny pasek, Bez motywu |
| Motyw | Złoty pasek |
| Wysokość | 13 cm |
| Szerokość / średnica | 9,8 cm |
| Waga | 0,5 kg |
| Objętość | 0,5 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✖ |
| Ze świeczką | Tak |
| Kształt |



