Ceramiczna mini urna Melina Creme - Modlitwa
Miniaturowa urna ceramiczna Melina ma matowe kremowe wykończenie i jest ozdobiona złotym motywem modlitewnym.
Ceramiczna mini urna Melina Creme - Modlitwa
Miniaturowa urna ceramiczna Melina ma matowe kremowe wykończenie i jest ozdobiona złotym motywem modlitewnym. Více
Kod: VP370061L
Miniurna ceramiczna Melina Creme
ma aksamitną kremową powierzchnię. Projekt jest uzupełniony błyszczącym złotym motywem modlitwy. Miniurna ma na wieczku własną świeczkę i jest wykonana z wysokiej jakości ceramiki.
Znaczenie miniurny
Pamiątkowa miniurna służy jako doskonała forma wspomnienia o bliskiej osobie. Do urny można włożyć obrączkę męża lub żony, zdjęcie z ukochaną osobą albo część popiołu. Każdy człowiek ma swoją indywidualną pamiątkę, dzięki której wspomina zmarłego.
Do każdej miniurny z tej serii dostępna jest pasująca urna.
Główne parametry
- Materiał: Ceramika
- Kolor: Biały
- Pojemność: 0,4l
- Wymiary: (W x S) 9 x 8 cm
Parametry
| Materiał | Ceramika |
|---|---|
| Kolor | Biała |
| Rodzaj dekoru | Motyw |
| Motyw | Chrześcijański |
| Wysokość | 9 cm |
| Szerokość / średnica | 8 cm |
| Waga | 0,22 kg |
| Objętość | 0,4 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✖ |
| Ze świeczką | Tak |
| Kształt |



