Ceramiczna mini urna Woodly - kremowa
Ceramiczna mini urna Woodly zachwyca nowoczesnym i niepowtarzalnym wyglądem. Kremowa powierzchnia jest ozdobiona paskiem.
Ceramiczna mini urna Woodly - kremowa
Ceramiczna mini urna Woodly zachwyca nowoczesnym i niepowtarzalnym wyglądem. Kremowa powierzchnia jest ozdobiona paskiem. Více
Kod: H27635-MI
Ceramiczna miniurna Woodly
ma kremową powierzchnię. Dzięki ozdobnemu paskowi ma unikalny i ponadczasowy wygląd. Miniurna posiada własną świeczkę typu tealight.
Znaczenie miniurny
Pamiątkowa miniurna stanowi doskonałe wspomnienie o bliskiej osobie. Do urny można włożyć obrączkę ślubną męża lub żony, zdjęcie ukochanej osoby lub część prochów. Każdy człowiek ma swoją indywidualną pamiątkę, która pozwala mu z czułością wspominać zmarłego.
Do każdej miniurny z tej serii dostępna jest pasująca urna.
Główne parametry
- Materiał: Ceramika
- Kolor: Kremowy
- Pojemność: 0,5 l
- Wymiary: (W x S) 13 x 9 cm
Parametry
| Materiał | Ceramika |
|---|---|
| Kolor | Biała |
| Rodzaj dekoru | Ozdobny pasek |
| Motyw | Antyczny |
| Wysokość | 13 cm |
| Szerokość / średnica | 9 cm |
| Waga | 0,5 kg |
| Objętość | 0,5 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✖ |
| Ze świeczką | Tak |



