Ceramiczna mini urna Royal Black - Orchid
Ceramiczna mini urna Royal Black ma czarną powierzchnię z dekoracyjnym pasem złotych pasków na całym obwodzie, który jest wypełniony motywem orchidei....
Ceramiczna mini urna Royal Black - Orchid
Ceramiczna mini urna Royal Black ma czarną powierzchnię z dekoracyjnym pasem złotych pasków na całym obwodzie, który jest wypełniony motywem orchidei.... Více
Kod: H27062-MI
Ceramiczna miniurna Royal Black
ma matową czarną powierzchnię, na której wokół całego obwodu miniurny znajduje się ozdobny pasek, obramowany złotymi liniami i wypełniony motywem orchidei. Miniurna jest wykonana z wysokiej jakości ceramiki, a na pokrywce znajduje się świeczka typu tealight.
Znaczenie miniurny
Pamiątkowa miniurna służy jako doskonałe wspomnienie o bliskiej osobie. Do urny można włożyć obrączkę ślubną męża lub żony, zdjęcie z ukochaną osobą lub część prochów. Każdy człowiek ma swoją indywidualną pamiątkę, dzięki której miło wspomina zmarłego.
Do każdej miniurny z tej serii dostępna jest odpowiednia duża urna.
Główne parametry
- Materiał: Ceramika
- Kolor: Czarny
- Pojemność: 0,4l
- Wymiary: (W x S) 13 x 9 cm
Parametry
| Materiał | Ceramika |
|---|---|
| Kolor | Czarna |
| Rodzaj dekoru | Ozdobny pasek |
| Motyw | Kwiatowy, Orchidea |
| Wysokość | 13 cm |
| Szerokość / średnica | 9 cm |
| Waga | 0,22 kg |
| Objętość | 0,5 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✖ |
| Ze świeczką | Tak |



