Ceramiczna mini urna Zen - Kwiaty/Biała
Ceramiczna mini urna Zen ma matową powierzchnię w kremowym odcieniu bieli i jest ozdobiona pasem na całym obwodzie z motywem kwiatowym....
Ceramiczna mini urna Zen - Kwiaty/Biała
Ceramiczna mini urna Zen ma matową powierzchnię w kremowym odcieniu bieli i jest ozdobiona pasem na całym obwodzie z motywem kwiatowym.... Více
Kod: H25472-MI
Keramiczna miniurna Zen
Keramiczna miniurna Zen ma matową powierzchnię w kremowo-białym odcieniu. Miniurna jest ozdobiona białym paskiem z motywem kwiatowym. Na pokrywce miniurny znajduje się świeczka tealight.
Znaczenie miniurny
Pamiątkowa miniurna służy jako idealne wspomnienie o bliskiej osobie. Do urny można włożyć obrączkę małżonka, zdjęcie ukochanej osoby lub część prochów. Każdy ma swoją indywidualną pamiątkę, która pozwala wspominać zmarłego.
Do każdej miniurny z tej serii dostępna jest również pasująca duża urna.
Główne parametry
- Materiał: Ceramika
- Kolor: Biały
- Pojemność: 0,4 l
- Wymiary: (W x S) 13 x 9 cm
Parametry
| Materiał | Ceramika |
|---|---|
| Kolor | Biała |
| Rodzaj dekoru | Ozdobny pasek |
| Motyw | Kwiatowy |
| Wysokość | 13 cm |
| Szerokość / średnica | 9 cm |
| Waga | 0,22 kg |
| Objętość | 0,5 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✖ |
| Ze świeczką | Tak |



