Ceramiczna miniurna Avensis – Zielona
Ceramiczna miniurna Avensis ma powierzchnię w zielonym wykończeniu, ozdobioną dekoracyjnym złotym paskiem.
Ceramiczna miniurna Avensis – Zielona
Ceramiczna miniurna Avensis ma powierzchnię w zielonym wykończeniu, ozdobioną dekoracyjnym złotym paskiem. Více
Kod: H25-3685GB-MI
Ceramiczna miniurna Avensis
ma powierzchnię w zielonym wykończeniu, ozdobioną dekoracyjnym złotym paskiem. Na wieczku znajduje się świeczka typu tealight.
Znaczenie miniurny
Miniurna pamiątkowa stanowi wyjątkową formę upamiętnienia bliskiej osoby. Do urny można włożyć obrączkę ślubną męża lub żony, fotografię z ukochaną osobą lub część prochów. Każdy człowiek ma swoją indywidualną pamiątkę, dzięki której z czułością wspomina zmarłego.
Do każdej miniurny z tej serii dostępna jest również pasująca urna w większym rozmiarze.
Parametry
| Materiał | Ceramika |
|---|---|
| Kolor | Zielona |
| Rodzaj dekoru | Ozdobny pasek |
| Motyw | Złoty pasek |
| Wysokość | 13 cm |
| Szerokość / średnica | 9 cm |
| Waga | 0,22 kg |
| Objętość | 0,4 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✖ |
| Ze świeczką | Tak |



