Ceramiczna miniurna Carmine – Bordeaux
Ceramiczna miniurna Carmine ma powierzchnię w czerwonym wykończeniu, która przypomina wygląd piasku.
Ceramiczna miniurna Carmine – Bordeaux
Ceramiczna miniurna Carmine ma powierzchnię w czerwonym wykończeniu, która przypomina wygląd piasku. Více
Kod: H25823-MI
Ceramiczna miniurna Carmine
ma powierzchnię w czerwonym wykończeniu, która przypomina wygląd piasku. Na wieczku znajduje się świeczka typu tealight.
Znaczenie miniurny
Miniurna pamiątkowa stanowi wyjątkową formę upamiętnienia bliskiej osoby. Do urny można włożyć obrączkę ślubną męża lub żony, fotografię z ukochaną osobą lub część prochów. Każdy człowiek ma swoją indywidualną pamiątkę, dzięki której z czułością wspomina zmarłego.
Do każdej miniurny z tej serii dostępna jest również pasująca urna w większym rozmiarze.
Parametry
| Materiał | Ceramika |
|---|---|
| Kolor | Czerwona |
| Rodzaj dekoru | Bez motywu, Piaskowy wygląd |
| Motyw | Bez niczego |
| Wysokość | 13 cm |
| Szerokość / średnica | 9 cm |
| Waga | 0,22 kg |
| Objętość | 0,4 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✖ |
| Ze świeczką | Tak |



