Ceramiczna miniurna Classique - Dandelion
Ceramiczna mini urna Classique ma aksamitnie kremową powierzchnię.
Ceramiczna miniurna Classique - Dandelion
Ceramiczna mini urna Classique ma aksamitnie kremową powierzchnię. Více
Kod: VP4060L
Ceramiczna miniurna Classique
wykonana jest z wysokiej jakości ceramiki, a jej aksamitna kremowa powierzchnia zdobiona jest motywem dmuchawca w brązowym kolorze. Miniurna uzupełniona jest o własną świeczkę typu tealight na wieczku.
Znaczenie miniurny
Pamiątkowa miniurna jest doskonałą pamiątką po bliskiej osobie. Do urny można włożyć obrączkę małżonka, zdjęcie ukochanej osoby lub część prochów. Każda osoba ma swoją indywidualną pamiątkę, dzięki której z przyjemnością wspomina zmarłego.
Do każdej miniurny z tej serii dostępna jest pasująca duża urna.
Główne parametry
- Materiał: Ceramika
- Kolor: Brązowy
- Pojemność: 0,4l
- Wymiary: (W x S) 9 x 8 cm
Parametry
| Materiał | Ceramika |
|---|---|
| Kolor | Biała |
| Rodzaj dekoru | Motyw |
| Motyw | Kwiatowy, Dmuchawiec |
| Wysokość | 9 cm |
| Szerokość / średnica | 8 cm |
| Waga | 0,22 kg |
| Objętość | 0,4 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✖ |
| Ze świeczką | Tak |
| Kształt |



