Drewniana urna Sevilla - Krzyż/Biały
Drewniana urna Sevilla - Krzyż/Biały
Drewniana urna Sevilla
ma białą powierzchnię wykonaną z wysokiej jakości drewna olchowego, ozdobioną złotym krzyżem. Ta urna jest bardzo elegancka.
Unikaty z naturalnych surowców
Drewno, jako jeden z najbardziej lubianych naturalnych materiałów, dzięki swoim właściwościom i wyglądowi doskonale nadaje się do produkcji urn pogrzebowych. Urny wykonane są z drewna lokalnych lasów najwyższej jakości i starannie obrabiane ręcznie. Drewno to niezwykle bogaty materiał o unikalnym wyglądzie, ponieważ naturalny rysunek różnych rodzajów drewna gwarantuje, że każda drewniana urna jest unikalna.
Poszczególne części urny są połączone wodoodpornym klejem, który z czasem pozwala urnie rozpaść się pod wpływem wilgoci gleby. Szybkość rozkładu drewna zależy od rodzaju gleby i gatunku drewna; drewno miękkie rozkłada się szybciej niż twarde. (Dotyczy to wyłącznie urn umieszczonych bezpośrednio w ziemi.)
Główne parametry
- Materiał: Olcha
- Kolor: Biały
- Pojemność: 4,0 l
- Wymiary: (W x S) 30 x 22 cm
| Materiał | Olsza |
|---|---|
| Kolor | Biała |
| Rodzaj dekoru | Motyw |
| Motyw | Krzyż, Chrześcijański |
| Wysokość | 30 cm |
| Szerokość / średnica | 22 cm |
| Waga | 1,7 kg |
| Objętość | 4,0 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✔ |
| Kształt |



