Drewniana urna Sevilla - Krzyż/Mahagon
Drewniana urna Sevilla - Krzyż/Mahagon
Drewniana urna Sevilla
ma powierzchnię w brązowym kolorze, wykonaną z wysokiej jakości drewna olchowego, ozdobioną subtelnym szlifowanym mosiężnym krzyżem. Ta urna jest bardzo delikatna.
Unikalne produkty z naturalnych surowców
Drewno, jako jeden z najbardziej popularnych naturalnych materiałów, dzięki swoim właściwościom i wyglądowi doskonale nadaje się do produkcji urn pogrzebowych. Urny są wykonane z drewna lokalnych lasów najwyższej jakości i starannie obrobione ręcznie. Drewno to materiał niezwykle bogaty o unikalnym wyglądzie, ponieważ naturalne usłojenie różnych gatunków drewna gwarantuje, że każda drewniana urna jest unikalna.
Poszczególne części urny są łączone wodoodpornym klejem, który z czasem pozwala urnie rozłożyć się pod wpływem wilgoci gleby. Szybkość rozkładu drewna zależy od rodzaju gleby i gatunku drewna; miękkie drewno rozkłada się szybciej niż twarde. (Dotyczy tylko w przypadku umieszczenia urny bezpośrednio w ziemi.)
Główne parametry
- Materiał: Olcha
- Kolor: Brązowy
- Pojemność: 4,0 l
- Wymiary: (W x S) 30 x 22 cm
| Materiał | Olsza |
|---|---|
| Kolor | Brązowa |
| Rodzaj dekoru | Motyw |
| Motyw | Krzyż, Chrześcijański |
| Wysokość | 30 cm |
| Szerokość / średnica | 22 cm |
| Waga | 1,7 kg |
| Objętość | 4,0 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✔ |
| Kształt |



