Drewniana urna Optimistic Wood - żółta
Drewniana urna Optimistic Wood - żółta
Drewniana urna Optimistic Wood
ma prostokątny kształt i jest wykonana z wysokiej jakości litego drewna dębowego z żółtym wiekiem. Dzięki swojemu wyglądowi wydaje się bardzo nowoczesna i ponadczasowa.
Unikaty z naturalnych surowców
Drewno, jako jeden z najpopularniejszych materiałów naturalnych, doskonale nadaje się do produkcji urn pogrzebowych dzięki swoim właściwościom i wyglądowi. Urny są wykonane z drewna lokalnych lasów najwyższej jakości i starannie ręcznie wykończone. Drewno to bardzo bogaty materiał o unikalnym wyglądzie, ponieważ naturalny wzór różnych rodzajów drewna gwarantuje, że każda drewniana urna jest wyjątkowa.
Poszczególne części urny są połączone wodoodpornym klejem, który z czasem pozwala urnie rozkładać się pod wpływem wilgoci gleby. Szybkość rozkładu drewna zależy od rodzaju gleby i gatunku drewna; drewno miękkie rozkłada się szybciej niż twarde. (Dotyczy tylko urn zakopanych bezpośrednio w ziemi.)
Główne parametry
- Materiał: Dąb
- Kolor: Brązowy
- Pojemność: 4,0 l
- Wymiary: (W x S) 26 x 20 cm
| Materiał | Dąb |
|---|---|
| Kolor | Brązowa |
| Rodzaj dekoru | Bez motywu |
| Motyw | Bez niczego |
| Wysokość | 26 cm |
| Szerokość / średnica | 20 cm |
| Waga | 3,5 kg |
| Objętość | 4,0 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✔ |
| Kształt |



