Drewniana urna Ravenna - drużyna indiańska
Drewniana urna Ravenna - drużyna indiańska
Drewniana urna Ravenna
ma brązową powierzchnię wykonaną z wysokiej jakości laminatu i jest uzupełniona wyrazistym matowym srebrnym pasem. Dzięki swojemu wyglądowi ta urna jest bardzo ponadczasowa.
Unikalność z naturalnych surowców
Drewno, jako jeden z najbardziej popularnych naturalnych materiałów, doskonale nadaje się do produkcji urn pogrzebowych dzięki swoim właściwościom i wyglądowi. Urny są wykonane z drewna lokalnych lasów najwyższej jakości i precyzyjnie obrabiane ręcznie. Drewno to bardzo bogaty materiał o unikalnym wyglądzie, ponieważ naturalny rysunek różnych rodzajów drewna gwarantuje, że każda drewniana urna jest unikatowa.
Części urny są połączone wodoodpornym klejem, który z czasem pozwala urnie się rozpaść pod wpływem wilgoci w glebie. Szybkość rozkładu drewna zależy od rodzaju gleby i gatunku drewna; miękkie drewno rozkłada się szybciej niż twarde. (Dotyczy tylko umieszczenia urny bezpośrednio w ziemi.)
Główne parametry
- Materiał: Laminat
- Kolor: Brązowy
- Pojemność: 4,0 l
- Wymiary: (W x S) 28,5 x 20,5 cm
| Materiał | Laminat |
|---|---|
| Kolor | Brązowa |
| Rodzaj dekoru | Ozdobny pasek, Bez motywu |
| Motyw | Srebrny pasek |
| Wysokość | 28,5 cm |
| Szerokość / średnica | 20,5 cm |
| Waga | 3 kg |
| Objętość | 4,0 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✔ |
| Kształt |



