Ekologiczna urna Nylon - Pień brzozy
Ekologiczna urna Nylon - Pień brzozy
Ekologiczna urna Nylon
Ekologiczna urna Nylon ma matową powierzchnię w białym kolorze i jest ozdobiona paskiem wykonanym z ręcznie nakładanego drewna brzozowego, obrzeżonym kolorowymi sznurkami. Cały wygląd urny sprawia bardzo naturalne i delikatne wrażenie.
Czym są "Ekologiczne urny" i jakie są ich zalety?
Szacunek i odpowiedzialność za środowisko naturalne są bardzo ważną częścią naszej działalności. Urny wykonane są z materiału ARBOFORM®, którego głównymi składnikami są lignina (ok. 30%), celuloza (ok. 60%) oraz naturalne dodatki. Te urny są w 100% biodegradowalne w ziemi, a jednocześnie bardzo trwałe w suchym środowisku. Jeśli więc urna zostanie umieszczona gdziekolwiek indziej niż w ziemi, pozostanie nienaruszona. Gdy urna zostanie umieszczona w ziemi, zaczyna się powoli rozkładać i przekształcać w wodę, dwutlenek węgla i humus. (Rozkład urny rozpoczyna się po roku w ziemi i trwa około 5 lat do całkowitego rozkładu.)
Zalety:
- Przyjazne dla środowiska
- Wykonane z odnawialnych źródeł
- Wytrzymałe w suchym środowisku
- Szeroka oferta

Główne parametry
- Materiał: Arboform (naturalny materiał)
- Kolor: Biały
- Pojemność: 4,0 l
- Wymiary: (W x S) 27 x 18 cm
| Materiał | Arboform |
|---|---|
| Kolor | Biała |
| Rodzaj dekoru | Ozdobny pasek, Bez motywu |
| Motyw | Wygląd drewna, Naturalny pasek |
| Wysokość | 27 cm |
| Szerokość / średnica | 18 cm |
| Waga | 0,6 kg |
| Objętość | 4,0 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✔ |
| Kształt |



