Ekologiczna urna Pure
Ekologiczna urna Pure
Ekologiczna urna Pure
Ekologiczna urna Pure ma matową powierzchnię w czarnym kolorze i nietypowy trójwymiarowy kształt. Wygląd tej urny jest bardzo prosty.
Czym są "Ekologiczne urny" i jakie są ich zalety?
Szacunek i odpowiedzialność za środowisko naturalne są bardzo ważną częścią naszej działalności. Urny wykonane są z materiału ARBOFORM®, którego głównymi składnikami są lignina (ok. 30%), celuloza (ok. 60%) oraz naturalne dodatki. Te urny są w 100% biodegradowalne w ziemi, a jednocześnie bardzo trwałe w suchym środowisku. Jeśli więc urna zostanie umieszczona gdziekolwiek indziej niż w ziemi, pozostanie nienaruszona. Gdy urna zostanie umieszczona w ziemi, zaczyna się powoli rozkładać i przekształcać w wodę, dwutlenek węgla i humus. (Rozkład urny rozpoczyna się po roku w ziemi i trwa około 5 lat do całkowitego rozkładu.)
Zalety:
- Przyjazne dla środowiska
- Wykonane z odnawialnych źródeł
- Wytrzymałe w suchym środowisku
- Szeroka oferta

Główne parametry
- Materiał: Arboform (naturalny materiał)
- Kolor: Czarny
- Pojemność: 4,0 l
- Wymiary: (W x S) 27 x 18 cm
| Materiał | Arboform |
|---|---|
| Kolor | Czarna |
| Rodzaj dekoru | Bez motywu |
| Motyw | Bez niczego |
| Wysokość | 28 cm |
| Szerokość / średnica | 21 cm |
| Waga | 0,8 kg |
| Objętość | 4,0 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✔ |
| Kształt |



