Ekologiczna urna Pure Infinity II – czarna
Ekologiczna urna Pure Infinity II – czarna
Ekologiczna urna Pure Infinity II
Ekologiczna urna Pure Infinity II ma matową powierzchnię w kolorze czarnym i jest ozdobiona symbolem nieskończoności wykonanym z ręcznie aplikowanych kryształków Swarovski. To połączenie jest niezwykle piękne.
Czym są "Ekologiczne urny" i jakie mają zalety?
Szacunek i odpowiedzialność wobec środowiska naturalnego są bardzo ważną częścią naszej działalności. Urny są wykonane z materiału ARBOFORM®, którego główne składniki to lignina (ok. 30%), celuloza (ok. 60%) i naturalne dodatki. Te urny są w 100% biodegradowalne w ziemi, a jednocześnie bardzo trwałe w suchym środowisku. Jeśli urna zostanie przechowywana w suchym miejscu, pozostaje nienaruszona. Po umieszczeniu w ziemi rozpoczyna się jej powolny rozkład, przekształcając się w wodę, dwutlenek węgla i próchnicę. (Rozkład urny zaczyna się po roku i trwa około 5 lat do całkowitego rozłożenia.)
Zalety:
- Przyjazne dla środowiska
- Wykonane z odnawialnych surowców
- Trwałe w suchych warunkach
- Szeroka oferta

Główne parametry
- Materiał: Arboform (materiał naturalny)
- Kolor: Czarny
- Pojemność: 4,0 l
- Wymiary: (W x S) 27 x 18 cm
| Materiał | Arboform |
|---|---|
| Kolor | Czarna |
| Rodzaj dekoru | Motyw, Kryształki Swarovski |
| Motyw | Nieskończoność |
| Wysokość | 28 cm |
| Szerokość / średnica | 21 cm |
| Waga | 0,8 kg |
| Objętość | 4,0 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✔ |
| Kształt |



