Ekologiczna urna Tree Look - Dąb II
Ekologiczna urna Tree Look - Dąb II
Ekologiczna urna Tree Look
Ekologiczna urna Tree Look jest wykonana z ekologicznego materiału, a jej powierzchnia jest ozdobiona ręcznie nakładaną korą dębową i mchem. Ten design tworzy niepowtarzalny wygląd i idealne połączenie z naturą.
Czym są "Ekologiczne urny" i jakie są ich zalety?
Szacunek i odpowiedzialność wobec środowiska są bardzo ważnym elementem naszej działalności. Urny są wykonane z materiału ARBOFORM®, którego głównymi składnikami są lignina (ok. 30%), celuloza (ok. 60%) i naturalne dodatki. Te urny są 100% biodegradowalne w glebie i jednocześnie bardzo trwałe w suchym środowisku. Jeśli więc urna zostanie umieszczona gdziekolwiek indziej niż w ziemi, pozostanie nienaruszona. Po umieszczeniu urny w glebie zaczyna się powoli rozkładać, przekształcając się w wodę, dwutlenek węgla i humus. (Rozkład urny rozpoczyna się po roku w ziemi i trwa około 5 lat, aż do całkowitego rozłożenia.)
Zalety:
- Przyjazne dla środowiska
- Wykonane z odnawialnych surowców
- Trwałe w suchym środowisku
- Szeroka oferta

Główne parametry
- Materiał: Arboform (materiał naturalny) + ręcznie nakładana kora dębu
- Kolor: Biały
- Pojemność: 4,0 l
- Wymiary: (W x S) 29 x 21 cm
| Materiał | Arboform + kora drzewna |
|---|---|
| Kolor | Biała |
| Rodzaj dekoru | Bez motywu, Wygląd pnia drzewa |
| Wysokość | 28 cm |
| Szerokość / średnica | 20 cm |
| Waga | 0,8 kg |
| Objętość | 4,0 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✔ |
| Kształt |



