Ekologiczna urna Tree Look - sosna
Ekologiczna urna Tree Look - sosna
Ekologiczna urna Tree Look
Ekologiczna urna Tree Look jest wykonana z ekologicznego materiału, a jej powierzchnia jest zdobiona ręcznie nakładaną korą sosnową. Ten projekt nadaje urnie niepowtarzalny wygląd i doskonałe połączenie z naturą.
Czym są "Ekologiczne urny" i jakie są ich zalety?
Szacunek i odpowiedzialność za środowisko naturalne są bardzo ważnymi elementami naszej działalności. Urny są wykonane z materiału ARBOFORM®, którego głównymi składnikami są lignina (ok. 30%), celuloza (ok. 60%) i naturalne dodatki. Te urny są w 100% biodegradowalne w ziemi i jednocześnie bardzo trwałe w suchym środowisku. Jeśli urna zostanie umieszczona gdziekolwiek indziej niż w ziemi, pozostanie nienaruszona. Po włożeniu urny do ziemi zaczyna się powolny proces rozkładu, przekształcając ją w wodę, dwutlenek węgla i próchnicę. (Rozkład urny rozpoczyna się po roku w ziemi i trwa około 5 lat do całkowitego rozkładu.)
Zalety:
- Przyjazne dla środowiska
- Wykonane z odnawialnych surowców
- Trwałe w suchym środowisku
- Szeroka oferta

Główne Parametry
- Materiał: Arboform (naturalny materiał) + ręcznie nakładana kora drzewna
- Kolor: Brązowy
- Pojemność: 4,0 l
- Wymiary: (W x S) 29 x 21 cm
| Materiał | Arboform + kora drzewna |
|---|---|
| Kolor | Brązowa |
| Rodzaj dekoru | Bez motywu, Wygląd pnia drzewa |
| Wysokość | 29 cm |
| Szerokość / średnica | 21 cm |
| Waga | 1 kg |
| Objętość | 4,0 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✔ |
| Kształt |



