Ekologiczna urna Wave – niebieska
Ekologiczna urna Wave – niebieska
Ekologiczna urna Wave
Ekologiczna urna Wave ma powierzchnię w kolorze niebieskim, która jest ręcznie malowana i naturalną powłoką stylizowana na motyw fal. Ta urna ma bardzo elegancki wygląd.
Czym są "Ekologiczne urny" i jakie mają zalety?
Szacunek i odpowiedzialność za środowisko naturalne to bardzo ważna część naszej działalności. Urny są wykonane z materiału ARBOFORM®, którego głównymi składnikami są lignina (ok. 30%), celuloza (ok. 60%) i naturalne dodatki. Te urny są w 100% biodegradowalne w glebie, a jednocześnie bardzo odporne w suchym środowisku. Jeśli urna zostanie umieszczona gdziekolwiek indziej niż w ziemi, pozostanie nienaruszona. Po zakopaniu zaczyna się powoli rozkładać i przekształcać w wodę, dwutlenek węgla i humus. (Rozkład urny zaczyna się po roku i trwa ok. 5 lat do całkowitego rozkładu.)
Zalety:
- Przyjazne dla środowiska
- Wykonane ze źródeł odnawialnych
- Trwałe w suchym środowisku
- Szeroka oferta
Główne parametry
- Materiał: Arboform (naturalny materiał)
- Kolor: Niebieski
- Pojemność: 4,0 l
- Wymiary: (W x S) 27 x 18 cm
| Materiał | Arboform |
|---|---|
| Kolor | Niebieska |
| Rodzaj dekoru | Bez motywu, Kamienny wygląd, Ręcznie malowany |
| Motyw | Fale |
| Wysokość | 27,5 cm |
| Szerokość / średnica | 19 cm |
| Waga | 0,9 kg |
| Objętość | 4,0 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✔ |
| Kształt |



